N

Niemowlę

Wybór pierwszego fotelika samochodowego dla dziecka jest niezwykle ważnym przedsięwzięciem.

Fotelik samochodowy dla noworodka

W naszym asortymencie znajdują się modele odpowiednie dla dziecka już od pierwszych dni życia. Posiadają one wkładkę redukcyjną, która pomaga utrzymać prawidłową pozycję, a także regulację nachylenia, aby zapewnić najmłodszym dzieciom maksymalną wygodę w podróży. Bezpieczeństwo zapewniają regulowane pasy 5-punktowe.

Niemowlę

Kompletując wyprawkę przed narodzinami maluszka, nie można zapomnieć o takich elementach jak fotelik samochodowy dla noworodka. To podstawowy element wyposażenia auta, bez którego bezpieczne przewożenie pociechy nie jest możliwe. W naszej ofercie dostępne są różnorodne foteliki samochodowe przeznaczone dla dzieci już od pierwszych dni życia. Każdy z nich ma homologację i wszystkie niezbędne elementy gwarantujące bezpieczną podróż autem. To wysokiej jakości produkty wykonane z trwałych materiałów.

Fotelik samochodowy dla noworodka – o czym należy pamiętać?

W przypadku fotelików samochodowych dla noworodka najważniejsze jest, aby zapewniały maluszkom ochronę i wygodę. Dostępne u nas modele są przystosowane do montażu tyłem, a także przodem do kierunku jazdy. To oznacza, że są dobrym wyborem zarówno dla dzieci od pierwszych dni życia, jak i tych nieco starszych. Każdy fotelik samochodowy dla noworodka wyróżnia się nowoczesnym, ciekawym designem, ale też przemyślaną konstrukcją. Podstawą są 5-punktowe pasy, regulacja oparcia, solidny zagłówek oraz głębokie ścianki boczne. Istotną rolę odgrywają ponadto zdejmowana tapicerka czy wyjmowana wkładka redukcyjna. Zależy nam na tym, aby rodzice mogli bez żadnych obaw podróżować z dziećmi. Dlatego oferowane przez nas foteliki samochodowe dla noworodków spełniają wszystkie rygorystyczne normy i są wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.