S

Starszak

Fotelik samochodowy dla starszego dziecka

Foteliki dla najstarszych dzieci to foteliki do 36 kg. Można je podzielić na dedykowane tylko tej najstarszej grupie, ale także foteliki o szerokim zakresie wagowym np. 0-36 kg. Foteliki przeznaczone wyłącznie dla II i III grupy nie posiadają zintegrowanych pasów 5-punktowych i wykorzystują do zabezpieczenia dziecka 3-punktowe pasy samochodowe. Do grupy 15-36 kg zaliczamy foteliki z oparciem, jak i bez. Obydwa typy fotelików odpowiednie są dla dzieci w wieku od 3 do około 12 lat.

Starszak

Fotelik samochodowy dla starszego dziecka – Różne typy fotelików

W foteliku samochodowym należy przewozić nie tylko kilkumiesięczne, ale również znacznie starsze dzieci. Tylko tak można zagwarantować im bezpieczeństwo w czasie podróży i zmniejszyć do minimum ryzyko doznania urazów podczas wypadku. Każdy rodzic powinien pamiętać o tym, aby kupić odpowiedni fotelik samochodowy dla starszego dziecka. Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się różnorodne modele, jak najlepiej dostosowane do potrzeb wszystkich pociech. Wśród nich są foteliki z kategorii 0-36 kg, a także 9-36 kg czy 15-36 kg. Są one bardzo starannie wykonane, a do ich produkcji wykorzystano wyłącznie dobrej jakości materiały.

Fotelik samochodowy dla starszego dziecka – jaki powinien być?

Dobre foteliki dla starszego dziecka wyróżniają się solidną konstrukcją. Oferujemy modele z homologacją ECE R44/04, które mogą być bez obaw użytkowane przez dłuższy czas. Są one wyposażone we wszystkie elementy zapewniające bezpieczną podróż, w tym 5-punktowe pasy i oparcie z kilkustopniową regulacją nachylenia. Każdy fotelik samochodowy dla starszego dziecka został zaprojektowany w taki sposób, aby zagwarantować dziecku również komfort. Nasze produkty łączą w sobie praktyczne rozwiązania i nowoczesny design. Dużą wagę przywiązujemy do istotnych detali, takich jak nakładka na pasy eliminująca ryzyko podrażnienia skóry czy zdejmowana tapicerka, którą można z łatwością wyczyścić. Warto także podkreślić, że prawidłowy montaż fotelika nie sprawia żadnych problemów.

Fotelik samochodowy dla starszego dziecka – komfort w podróży

Nie tylko kilkumiesięczne maluchy, ale także pociechy w wieku szkolnym potrzebują odpowiedniego zabezpieczenia w czasie podróży autem. Pamiętaj jednak, że wybierając fotelik samochodowy dla starszego dziecka, warto postawić również na kwestię komfortu. Zadbaj, aby wybrany przez Ciebie model był wyposażony w oparcie oraz kilkustopniową regulację nachylenia oraz nastawialny zagłówek. Tak praktyczny fotelik sprawdzi się podczas długich i krótszych podróży, zapewniając pociechom przyjemną jazdę.