B

Barierki dla dzieci

Barierki dla dzieci Caretero zapewniające bezpieczeństwo

Gdy maluszek zaczyna rosnąć i poruszać się z prędkością światła, rodzice nie muszą rezygnować z codziennych zajęć i nie spuszczać dziecka z oczu. Rozwiązaniem koszmaru wielu opiekunów są barierki, które pozwalają na skuteczne wydzielenie bezpiecznej strefy zabawy. To sprytne rozwiązanie może być montowane do wysokiego łóżka, dzięki czemu mamy pewność, że maluszek nie wypadnie poza jej obręb. Barierki mogą być jednak stosowane także na podłodze. Wyznaczają w ten sposób bezpieczną strefę i uniemożliwiają przemieszczenie się w stronę potencjalnych niebezpieczeństw takich jak wysokie schody czy palący się kominek.
Barierki naszej produkcji występują w kilku ponadczasowych wariantach kolorystycznych, a dodatkowo w dwóch wersjach – domowej i turystycznej. Druga z nich charakteryzuje się lekką konstrukcją i możliwością szybkiego złożenia. Co ważne, nie zajmuje wiele miejsca w bagażniku.
Barierki wykonano z bezpiecznych i trwałych materiałów, by opiekunowie mieli pewność, że zapewniają dzieciom niezawodną ochronę.

Barierki dla dzieci