F

Foteliki samochodowe

Fotelik samochodowy obrotowy, foteliki samochodowe Caretero

Wszyscy rodzice wiedzą, że noworodki rosną jak na drożdżach. W mgnieniu oka wyrastają z uroczo małych ubranek, a chwilę potem także z nosidełka. O ile, wzór na nowym pajacyku, nie ma większego znaczenia dla zdrowia maluszka, o tyle wybór fotelika jest pod tym względem bardzo ważny. Odpowiednio dobrany fotelik samochowy Caretero zapewni nie tylko bezpieczeństwo dziecka, ale też komfort i wygodę w czasie jazdy. Przyjemna w dotyku i łatwa w czyszczeniu tapicerka, możliwość regulacji siedziska i solidne pasy. To tylko kilka cech fotelika, na które powinno się zwrócić uwagę. Równie ważne są oczywiście także wiarygodne certyfikaty. Foteliki dla dziecka naszej produkcji spełniają każde z tych wymagań.

Wybierz fotelik odpowiedni dla wieku dziecka:

Wybierz fotelik odpowiedni dla wagi dziecka:

Foteliki samochodowe

Fotelik samochodowy obrotowy

Fotelik samochodowy to bardzo ważny element wyposażenia samochodu, w którym podróżuje dziecko. Jego głównym zadaniem jest ochrona pociechy przed urazami lub poważniejszymi skutkami zderzenia z drugim pojazdem czy innego rodzaju przeszkodą. Warto pamiętać o tym, że należy znaleźć model dopasowany do wieku i wagi dziecka, gdyż tylko wtedy zagwarantuje właściwy poziom bezpieczeństwa. W przypadku niemowląt dobrze sprawdzi się fotelik samochodowy obrotowy. Dla starszych pociech odpowiednim wyborem okaże się taki z regulacją wysokości zagłówka, który można bez trudu dostosować do ich wzrostu.

Foteliki samochodowe Caretero – komfort i bezpieczeństwo

Każdy dostępny w naszym asortymencie fotelik wyróżnia się przede wszystkim starannym wykonaniem i dbałością o szczegóły. To produkty mające odpowiednią homologację i atesty dające gwarancję bezpieczeństwa podczas podróży autem. Rodzice z pewnością znajdą właściwy model dla swojej pociechy, niezależnie od jej wieku: fotelik samochodowy obrotowy dla niemowląt, fotelik dla malucha od 9. miesiąca życia lub dla starszaka. Nasze produkty wykorzystują praktyczne, innowacyjne rozwiązania, ponadto są łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości. Foteliki samochodowe Caretero to bardzo dobry wybór. Są dostępne w kilku kategoriach wagowych oraz różnych wersjach kolorystycznych. Wśród nich z łatwością można znaleźć modele z systemem ISOFIX, nogą stabilizującą, a także takie spełniające normę i-Size.

Fotelik samochodowy obrotowy – zalety

Zapinanie malucha pasami niekiedy bywa mało komfortowe. Dziecko często się przy tym niecierpliwi, co również dla rodzica jest nieco stresujące. To między innymi z tego powodu do kategorii foteliki samochodowe Caretero dołączyły modele obrotowe. Wystarczy, że obrócisz siedzisko w kierunku drzwi, a zyskasz możliwość wygodnego umieszczania i wyjmowania malucha z auta. To również duże udogodnienie dla rodziców w kwestii obsługi. Bez trudu zmienisz długość pasów lub wyregulujesz pozostałe elementy fotelika.