Ł

Łóżeczka turystyczne

Łóżeczka turystyczne dla dzieci, łóżeczka turystyczne dwupoziomowe

Nasze łóżeczka turystyczne mają wiele zalet. Są lekkie i mobilne, więc idealnie sprawdzą się nie tylko w podróży, ale także jako wyposażenie pokoju dziecięcego. Produkt w wersji podstawowej posiada drzwiczki na zamek, składamy materac, praktyczną kieszeń na drobiazgi oraz kółka ułatwiające transport. Natomiast rozbudowane egzemplarze wyposażone są także w sztywny przewijak, moskitierę czy pozytywkę.

Łóżeczka turystyczne

Łóżeczka turystyczne dwupoziomowe

Bez względu na to, czy maluszek przebywa w domu, czy poza nim, potrzebuje komfortowego miejsca do wypoczynku. Bardzo przydatne, zwłaszcza w czasie podróży z pociechami, mogą okazać się nasze łóżeczka turystyczne dla dzieci, które mają kilka istotnych zalet. To lekkie modele, które można bez trudu przestawiać i przenosić z miejsca na miejsce. Część z nich jest wyposażona w niewielkie kółka z blokadą. W ofercie Caretero dostępne są też łóżeczka turystyczne dwupoziomowe, które ułatwiają sprawowanie opieki nad niemowlętami. Mają one podwieszaną podłogę, a także inne praktyczne elementy, m.in. płozy do bujania czy duży przewijak.

Łóżeczka turystyczne dla dzieci – solidna konstrukcja i elegancki design

Zadbaliśmy o to, aby nasze łóżeczka turystyczne dla dzieci gwarantowały bezpieczeństwo użytkowania. Każdy model wyróżnia się solidną i dobrze przemyślaną konstrukcją, co potwierdzają stosowne certyfikaty. Dodatkowo produkty, które można znaleźć w naszym asortymencie, estetycznie się prezentują i są dostępne w różnych kolorach. Równie istotne jest to, że zarówno łóżeczka turystyczne dwupoziomowe, jak i te standardowe, mają funkcjonalne dodatki. To np. organizer na niezbędne drobiazgi, torba do przechowywania i drzwiczki na zamek. Niektóre modele mogą być swobodnie używane na zewnątrz ze względu na zdejmowaną budkę z moskitierą. Łóżeczka turystyczne dla dzieci Caretero sprawdzają się w czasie wyjazdów, ale także w domu, jako element wyposażenia pokoju maluszka.

Łóżeczka Caretero

W ofercie Caretero dostępne są łóżeczka turystyczne, które bardzo szybko znajdują swoich zwolenników. Stabilne, o mocnej konstrukcji, a dodatkowo estetycznie wykonane stały się jednym z głównych elementów wyprawki dla maluchów. Łóżeczka turystyczne dla dzieci to doskonałe rozwiązanie w podróży, na wakacjach czy w domu. Wyposażenie w kółka zapewnia łatwy transport, dlatego mebelek bardzo szybko przeniesiesz z jednego miejsca w drugie. Oferujemy także łóżeczka turystyczne dwupoziomowe umożliwiające montaż materaca na dwa sposoby.