W

Wózki spacerowe

Wózek spacerowy lekki, wózek spacerowy z dużym siedziskiem

Przedstawione wózki dziecięce przeznaczone są dla maluchów od 6 miesiąca życia. W ofercie znajdują się modele: super lekkie typu parasolka, klasyczne oraz bogato wyposażone, a także nowoczesne konstrukcje z ramą aluminiową. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze spacerówki w jak najlepszym stopniu (oraz jak najdłużej) służyły zarówno maluchom, jak i ich rodzicom.

Wózki spacerowe

Wózek spacerowy z dużym siedziskiem

W asortymencie Caretero nie mogło zabraknąć wózków spacerowych z dużym siedziskiem. Nasze modele są przeznaczone dla maluchów od 6. miesiąca życia i dobrze dostosowane do dziecięcych potrzeb. Oferta jest na tyle zróżnicowana, że wszyscy rodzice szybko wybiorą właściwy produkt. Nasze spacerówki są nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim bardzo wytrzymałe. Daje to pewność, że będą długo służyć pociechom. Wśród dostępnych modeli znajduje się m.in. wózek spacerowy z dużym siedziskiem, przedłużaną budką z okienkami czy też z amortyzowanymi kółkami.

Wózek spacerowy lekki – dlaczego jest tak ważny?

Przeważnie rodzice decydują się na lekki wózek spacerowy. Waga dziecięcego pojazdu odgrywa istotną rolę, zwłaszcza w przypadku osób mieszkających w blokach. Codzienne noszenie wózka po schodach nie może być kłopotliwe, więc nie powinien on być bardzo ciężki. Wzięliśmy ten aspekt pod uwagę, dlatego modele Caretero zostały wyprodukowane z solidnych, a jednocześnie lekkich materiałów. Wyposażono je również w nieskomplikowany mechanizm składania i wygodne rączki do prowadzenia. Bez względu na to, czy ma to być wózek spacerowy z dużym siedziskiem, czy z pojemnym koszem na zakupy, każdy znajdzie w ofercie Caretero właściwy model. Spacerówki zapewniają maluchom komfort, jak również ochronę przed słońcem i wiatrem. To eleganckie wózki ze wszystkimi niezbędnymi elementami, takimi jak pasy bezpieczeństwa oraz oparcie z regulacją nachylenia. Spełniają one wymagane normy i dobrze sprawdzają się nawet w trudniejszym, bardziej wymagającym terenie.