K

Krzesełka do karmienia

Składane krzesełko do karmienia, krzesełko do karmienia drewniane

W ofercie Caretero znajduje się obecnie szeroka gama zróżnicowanych pod względem funkcjonalności i wzornictwa, wysokich krzesełek do karmienia dzieci. Dzięki temu każda rodzina może wybrać dla siebie idealny model, który sprawdzi się nie tylko przy posiłku, ale także w czasie zabawy czy nauki. Oferujemy rozwiązania nadające się dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do około 3-4 lat. Solidność i stabilność krzesełek, a co za tym idzie bezpieczeństwo małych użytkowników gwarantują wymagane atesty i homologacje. Dodatkowo w zależności od wybranego modelu, produkt może być wyposażony także w regulację oparcia i wysokości.

Krzesełka do karmienia

Krzesełko do karmienia jest bardzo praktycznym meblem, dzięki któremu dzieci mogą wygodnie jeść samodzielnie posiłki, a przy tym odkrywać nowe smaki. W ofercie Caretero znajduje się wiele godnych uwagi modeli, zróżnicowanych zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wzornictwa. Są one solidne i stabilne, a tym samym zapewniają bezpieczeństwo. To produkty z homologacją i wymaganymi atestami. Popularnością cieszy się m.in. drewniane krzesełko do karmienia, które bardzo dobrze się prezentuje i można je bez trudu dostosować do potrzeb maluszka.

Krzesełko do karmienia drewniane – praktyczność i elegancja

Dostępne w naszym asortymencie krzesełka do karmienia drewniane są wyposażone we wszystkie niezbędne elementy: szelki, regulowaną tackę, jak również antypoślizgowe nakładki na nóżkach. Są one łatwe w utrzymaniu w czystości i wygodne w przenoszeniu. Każdy model wyróżnia się dobrze przemyślaną konstrukcją, wykonaną z dbałością o detale, takie jak zaokrąglone krawędzie. W zależności od potrzeb rodzice mogą zdecydować się na plastikowe lub drewniane krzesełko do karmienia. Część modeli jest wyposażona w obrotowe kółka z blokadą, a inne w stolik pełniący funkcję podnóżka czy też siedzisko rozkładające się do pozycji leżącej. Produkty Caretero sprawdzają się nie tylko podczas nauki samodzielnego jedzenia, ale i w czasie zabawy. Niektóre modele można z łatwością przekształcić w zestaw składający się z małego krzesełka i stoliczka.

Składane krzesełko do karmienia Caretero – wygoda przede wszystkim

Nasze produkty są połączeniem nowoczesności i praktyczności. To eleganckie krzesełka do karmienia pasujące do każdego wnętrza, niezależnie od wystroju. Są wykonane z dbałością o detale, a do ich produkcji wykorzystano wyłącznie starannie wyselekcjonowane i wytrzymałe materiały. Komfort i bezpieczeństwo dzieci to dla nas priorytet. Dbamy o to, aby wszyscy rodzice mogli z łatwością znaleźć właściwy model. Dlatego w asortymencie Caretero dostępne jest nie tylko składane krzesełko do karmienia, ale i np. pełniące również funkcję leżaczka dla niemowlaka oraz bujaczka dla niemowlaka. Każdy model ma wymagane atesty i elementy niezbędne do tego, aby maluszki mogły samodzielnie poznawać nowe smaki. Nasze krzesełka są wyposażone w dużą i łatwą w utrzymaniu w czystości tackę, zabezpieczenie przed wypadnięciem i oparcie z regulacją nachylenia.

Krzesełko do karmienia – jakie wybrać?

Ważne, aby krzesełko do karmienia było wygodne, w pełni bezpieczne, ale również praktyczne. W ofercie Caretero znajdziesz szeroki wybór modeli dopasowany do potrzeb maluszka i rodziców. Dużą popularnością cieszą się składane krzesełka do karmienia. W dowolnym momencie przekształcisz w osobne siedzisko i stolik. Te oraz kilka innych funkcji oferuje także krzesełko do karmienia TUVA wyróżniające się dodatkowo ciekawym, estetycznym designem.