Ł

Łóżeczko dostawne

Łóżeczka dostawne Caretero z możliwością regulacji

Łóżeczko dostawne to doskonała alternatywa dla klasycznych łóżeczek dziecięcych. Jest lekkie, bezpieczne i eliminuje strach związany z możliwością nieusłyszeniem płaczu dziecka. Dzięki swojej konstrukcji nie dopuszcza też do zaklinowania się delikatnych nóżek maleństwa między szczebelkami łóżeczka. Takie rozwiązanie dodatkowo w znacznym stopniu ułatwia nocne karmienie, szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Nasi klienci szczególnie cenią łóżeczka dostawne Caretero za kompaktowość i wygodę użytkowania. Dodatkowym atutem jest też z pewnością modny design produktu i uniwersalny kolor, który nie zdominuje sypialni. Łóżeczko może być używane zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z łóżkiem rodziców.

Łóżeczko dostawne

Łóżeczko dostawne regulowane

Zaletą łóżeczek dostawnych jest szeroka możliwość regulacji ich wysokości. Bez problemu można dopasować je do różnych typów materacy. Istotnym udogodnieniem, które jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo w czasie używania tzw. „dostawki“, są pasy umożliwiające przypięcie łóżeczka do dużego łóżka lub kanapy.

Łóżeczka dostawne dla dziecka

Łóżeczka dostawne Caretero charakteryzują się kompaktowością i wysoką wygodą użytkowania. Są świetną alternatywą dla zwykłych łóżeczek dziecięcych i mogą przełożyć się na szybszą reakcję podczas nocnego płaczu, a co za tym idzie dłuższego snu rodziców. W naszej ofercie znajdą Państwo uniwersalne łóżeczka dostawne, które charakteryzuje możliwość regulacji wysokości, blokowanym kółkom, nogom z regulacją położenia, czy demontowaną ścianką. Każde łóżeczko dostawne dostępne w naszej ofercie jest wykonane z najwyższą dbałością o detale i z materiałów, które nie uczulą Państwa dziecka.