Ł

Łóżeczka i kojce

Łóżeczka i kojce Caretero na każdą okazję

Łóżeczka i kojce Caretero to produkty bez których trudno wyobrazić sobie kilkudniowe wyjazdy z dziećmi. Udostępniamy zarówno klasyczne, nieskomplikowane modele, jak i bardzo rozbudowane egzemplarze o bogatym wyposażeniu dodatkowym. To co je łączy to niewielki rozmiar po złożeniu i waga. Można je łatwo przemieścić dzięki zamontowanym kółeczkom i złożyć, gdy nie będą już potrzebne.

Łóżeczka i kojce

Łóżeczka Caretero

Kojce i łóżeczka Caretero to produkty, które bez wątpienia przydadzą się np. podczas wyjazdów z dziećmi. Są wygodne w przenoszeniu, nie tylko ze względu na lekkość, ale i umieszczone w podstawie kółka. Oferujemy solidne modele, które gwarantują maluszkom komfortowy wypoczynek. Łóżeczka są w pełni bezpieczne w użytkowaniu i ułatwiają sprawowanie opieki nad dziećmi. Ich najważniejsze zalety to przede wszystkim: podwieszana podłoga, łatwe czyszczenie oraz drzwiczki na zamek pozwalające starszemu dziecku na samodzielne wejście do środka.

Łóżeczka Caretero – użyteczne i estetyczne

Rodzice chcący kupić wytrzymały, użyteczny, a jednocześnie estetycznie wyglądający produkt, z pewnością będą zadowoleni z łóżeczek Caretero. Modele dostępne w naszym asortymencie są zgodne z obowiązującymi normami, dostępne w różnych kolorach, a ponadto mają solidną konstrukcję. Warto zwrócić uwagę na ciekawe dodatki, w tym kieszeń na drobiazgi na bocznej ściance oraz składany materacyk. Większość modeli ma w zestawie torbę do wygodnego przenoszenia po złożeniu. Niektóre są dodatkowo wyposażone w moskitierę, pałąk z zabawkami, płozy do bujania, a nawet przewijak, poza tym mogą być wykorzystywane jako dostawka. Kojce i łóżeczka Caretero sprawdzają się zarówno podczas podróży, jak i w domu. Mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach, nie tylko w momencie, gdy dzieci będą potrzebowały chwili odpoczynku, ale i w czasie zabawy.