Bezpieczne foteliki samochodowe 9-36 kg

Rodzice bardzo często decydują się na zakup fotelika samochodowego 9-36 kg. Wynika to głównie z tego, że pozwala na bezpieczne przewożenie dziecka w aucie przez wiele miesięcy. Modele z tej kategorii są odpowiednie dla maluchów w wieku od 9. miesięcy do 6 lat. Gwarantujemy, że w naszej ofercie każdy znajdzie właściwy fotelik samochodowy 9-36 kg. Zadbaliśmy o to, aby były to modele nie tylko solidne, łatwe w montażu i dostosowane do potrzeb dzieci, ale również dostępne w wielu wersjach kolorystycznych.

Fotelik samochodowy 9-36 kg – gwarancja bezpiecznej podróży

Foteliki samochodowe 9-36 kg, które oferujemy, chronią maluchy, a dodatkowo gwarantują im komfort. Są one wyposażone w niezbędne zabezpieczenia i funkcje, takie jak kilkustopniowa regulacja oparcia, 5-punktowe pasy czy regulowany zagłówek. Co istotne, każdy fotelik samochodowy 9-36 kg ma homologację ECE R44/04. Zadbaliśmy również o tak praktyczne rozwiązania jak zdejmowana tapicerka i nakładki na pasy, które eliminują ryzyko podrażnienia skóry dziecka. Foteliki są przystosowane do montażu zarówno za pomocą systemu ISOFIX, jak i przy użyciu pasów samochodowych. Problemu nie stanowi także ich przenoszenie, np. z jednego auta do drugiego. Siedzisko jest przestronne i tym samym wygodne, a sama skorupa wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu maluszek może bezpiecznie podróżować w foteliku przez dłuższy czas.

Fotelik samochodowy 9-36 kg — ekonomiczne rozwiązanie dla rodziców

Wybierając fotelik samochodowy 9-36 kg, zapewniasz dziecku nie tylko komfortową podróż, ale również korzystne rozwiązanie dla siebie. To foteliki, które posłużą Wam przez dłuższy czas, bo nawet do 12. roku życia. Wystarczy, że zdemontujesz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, a dziecko nadal może korzystać z fotelika i swobodnie podróżować. Dlatego, jeśli szukasz solidnego produktu, który pozostanie praktyczny na długo, nie zwlekaj i przejrzyj uważnie zakładkę fotelik samochodowy 9-36 kg.