F

Fotelik samochodowy 9-25 kg

Foteliki samochodowe dla dzieci 9-25 kg

Kiedy maluszek wyrośnie z nosidełka, potrzebuje nowego, solidnego zabezpieczenia w czasie podróży. To właśnie czas na wybór odpowiedniego fotelika. Najlepiej takiego, który zadowoli i rodziców, i malucha.

Foteliki Caretero dostosowane do przewożenia dzieci od 9 do 25kg zapewniają bezpieczeństwo i wygodę użytkowania aż do 6 roku życia. Przy ich produkcji zastosowano nowoczesne rozwiązania takie jak ISOFIX czy kilkustopniowy system regulacji pasów. W rezultacie są łatwe w montażu i komfortowe, także w czasie długotrwałych wycieczek.

Foteliki te są wykonane z solidnych materiałów i posiadają przewiewną, łatwą w czyszczeniu tapicerkę. Dzięki temu prezentują się estetycznie również po kilku latach regularnego używania. W zależności od modelu dodatkowymi atutami mogą być regulowany zagłówek przydatny w czasie dłuższych podróży oraz sportowa bryła.

Fotelik samochodowy 9-25 kg

Przepraszamy, brak produktów spełniających podane kryteria.

Foteliki samochodowe 9-25kg

Nasza firma stawia komfort i bezpieczeństwo dzieci na pierwszym miejscu. Projekty fotelików samochodowych 9-25kg Caretero wyróżniają się zastosowaniem systemu ISOFIX, bezpieczną konstrukcją oraz szerokim zakresem regulacji, dzięki czemu fotelik posłuży nam, aż do 6 roku życia. Nasze foteliki samochodowe 9-25kg to także nowoczesne wzornictwo łączące estetykę z funkcjonalnością – wiele modeli zostało zaprojektowanych w stylu samochodów sportowych.

Niezbędne testy i normy

Foteliki od 9 kg, produkcji Caretero, gwarantują bezpieczny przewóz dzieci. O jakości naszych produktów świadczy spełnienie wszelkich norm europejskich. Rodzice mogą być pewni, że nasz sprzęt nie zawiedzie.