F

Fotelik samochodowy 15-36 kg

Foteliki samochodowe dla dzieci 15-36 kg

Potrzeby dzieci związane z podróżowaniem rosną wraz z wiekiem. W przypadku starszaków fotelik nie powinien zbyt mocno ograniczać swobody ruchów i przystosowywać się do szybko zmieniającego się wzrostu.

Z myślą o najstarszej grupie wiekowej użytkowników siedzisk, stworzyliśmy foteliki przeznaczone dla dzieci od 15 kg. Mogą być z powodzeniem używane od 3 do około 12 lat i świetnie sprawdzają się bez względu na wzrost malucha. W ofercie mamy zarówno komfortowe foteliki z oparciem, jak i bez niego. Każdy z fotelików został wyposażony w wygodne podłokietniki.

Fotelik samochodowy 15-36 kg

Sportowy design i bezpieczeństwo w foteliku od 15 kg

Foteliki od 15 kg produkcji Caretero zostały zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami. Charakteryzują się sportowym stylem i uniwersalną kolorystyką. Tapicerki, których użyto do ich produkcji, są przewiewne i łatwe w utrzymaniu. W efekcie foteliki w nienagannym stanie służą przez lata.

Foteliki tego typu wykorzystują do zabezpieczenia dziecka 3-punktowe pasy samochodowe. W zależności od modelu siedzisko może być dodatkowo wzbogacone.

Foteliki samochodowe 15-36kg

Mało który rodzic wyobraża sobie życie bez samochodu. Wyjazd z dziećmi do przedszkola, szkoły, wizyty u lekarza i odwiedziny u babci to wyprawy, do których potrzebne jest auto. To z kolei, mimo swojej użyteczności naraża nasze pociechy na niebezpieczeństwo, któremu może zapobiec fotelik samochodowy. Nasze foteliki samochodowe 15-36kg są projektowane w taki sposób, aby były przystosowane do dzieci już od 3 lat. Dzięki wielostopniowej regulacji zagłówka i oparć fotelik samochodowy 15-36kg może być użytkowany nawet do 12 roku życia dziecka.