F

Fotelik dla dziecka do 36 kg

Foteliki samochodowe dla dziecka 0-36 kg

Fotelik, który może być używany od dnia narodzin do ostatniego dnia wymagającego jazdy w foteliku? To możliwe, a w dodatku ekologiczne i oszczędne rozwiązanie.

Foteliki przeznaczone dla dzieci do 36kg to najbardziej uniwersalne siedziska do przewożenia dzieci. Z powodzeniem zastępują kilka fotelików przeznaczonych dla maluchów o różnej wadze. W efekcie pozwalają zaoszczędzić pieniądze i zasoby naturalne. Są solidne i wytrzymałe, a dzięki dodatkowym udogodnieniom bezpieczne, niezależnie od wagi i wzrostu malucha. Zostały wyposażone w:

  • Regulowane oparcie.
  • Wkładkę redukcyjną, która zapobiega zapadaniu się niemowlęcia w foteliku i zapewnia prawidłowe położenie główki.
  • Mechanizm umożliwiający długotrwałe przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy, a więc w najbezpieczniejszej dla niego pozycji.
  • Kilkustopniowe, regulowane pasy.

Długoletnie użytkowanie fotelika wspomoże wysokiej jakości, łatwa w konserwacji tapicerka. Esteci z pewnością docenią elegancki design produktów i możliwość wyboru spośród kilku modnych kolorów.

Fotelik dla dziecka do 36 kg

Foteliki samochodowe 0-36kg

Foteliki samochodowe 0-36kg od Caretero są dostosowane pod komfort i bezpieczeństwo dziecka, co gwarantują wyjątkowe projekty fotelików. Tworząc każdy z nich nasza firma myśli o długowieczności i użyteczności fotelików, dzięki czemu te mogą być używane od pierwszych dni dziecka, aż do 12 roku życia. Nasze foteliki samochodowe 0-36kg wyróżniają mechanizmy umożliwiające przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy, kilkustopniowe regulowane pasy oraz wkładkę, która zapobiega zapadaniu się niemowląt.