F

Fotelik dla dziecka do 25 kg

Foteliki samochodowe dla dziecka 0-25 kg

Pojawienie się w rodzinie nowego członka kumuluje nowe wydatki. Świadomi tego, stworzyliśmy produkt, który pozwoli je zmniejszyć bez straty na jakości.
Foteliki przeznaczone dla dzieci do 25kg zostały stworzone z myślą o długoletnim użytkowaniu. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja sprawia, że rosną razem z dzieckiem. Mogą być używane od narodzin do nawet 6 roku życia. Przez cały ten czas zapewniają ochronę adekwatną do wzrostu, wagi i wieku dziecka. Jest to możliwe dzięki funkcjom takim jak możliwość zmiany kąta nachylenia czy montażu pasów 5-punktowych.

Fotelik dla dziecka do 25 kg

Foteliki do 25 kg odpowiednie dla niemowląt

Foteliki w tej kategorii są na kilku poziomach dostosowane do przewożenia noworodków. Przede wszystkim umożliwiają usadzenie maluszka tyłem do kierunku jazdy. Dodatkowo posiadają wkładki redukcyjne, które zapobiegają zapadaniu się dziecka w siedzisku. Zostały też wyposażone w nakładki na pasy, dzięki czemu delikatna skóra niemowlęcia nie jest narażona na otarcia ani podrażnienia.

Foteliki samochodowe 0-25kg

Bezpieczeństwo i komfort to dwie rzeczy, które każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku podczas jazdy. Foteliki dla dzieci 0-25kg naszej firmy są projektowane i produkowane z najwyższą dbałością o detale, dzięki czemu zapewniają wysoki standard bezpieczeństwa każdego dziecka. Dodatkowo, projekty naszych fotelików wyróżniają się uniwersalnością – ich wysokość jest regulowana, co sprawia, że rosną razem z dzieckiem. Foteliki samochodowe 0-25kg posłużą od narodzin dziecka, aż do momentu 6-7 lat.