F

Fotelik dla dziecka do 18 kg

Fotelik samochodowy i nosidełko w jednym

Otoczyć malucha miłością i opieką – to główny cel młodych rodziców. Do jego realizacji przysługują się różne urządzenia i gadżety. Jednym z tego typu sprzętów, do którego opiekunowie chcą mieć pełne zaufanie, jest fotelik samochodowy.
Foteliki naszej produkcji dla dzieci do 18 kg, zostały stworzone z wielką skrupulatnością, by zapewnić bezpieczny przewóz maleństwa. Mogą być używane już od pierwszych dni życia, a dzięki możliwości zamontowania ich przodem do kierunku jazdy, także, gdy dziecko podrośnie. Fotelik samochodowy tego typu doskonale zastępuje klasyczne nosidełko, a jednocześnie pozwala na dłuższe użytkowanie jednego sprzętu.

Fotelik dla dziecka do 18 kg

Foteliki samochodowe 0-18kg

Nasze foteliki samochodowe 0-18kg charakteryzują się wyjątkową jakością wykonania i dbałością o szczegóły, co przekłada się na gwarancję bezpieczeństwa podczas jazdy. Każdy fotelik jest projektowany w taki sposób, by zapewnić dziecku komfort jazdy już od pierwszych chwil życia. Na względzie mamy też rodziców – nasze produkty to foteliki i nosidełka w jednym. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele fotelików dla dzieci, a w tym foteliki 0-18kg, które możemy zamontować przodem do kierunku jazdy.