F

Foteliki samochodowe

Każdy odpowiedzialny i świadomy opiekun wie, jak ważny jest odpowiednio dobrany fotelik samochodowy. Nie tylko zapewnia on komfortową jazdę, ale przede wszystkim chroni życie w czasie ewentualnego wypadku. Nie bez powodu jest obowiązkowym wyposażeniem auta, w którym podróżować będą najmłodsi. Akcesoria te mają zagwarantować naszym pociechom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Foteliki samochodowe Caretero

Produkowane z wysokiej jakości materiałów i w oparciu o innowacyjne projekty zapewnią dziecku bezpieczeństwo podczas podróży, zarówno w okresie niemowlęcym, jak i przedszkolnym i szkolnym. Każdy produkt z naszego asortymentu posiada homologację oraz atesty dopuszczające do użytku. W ofercie posiadamy foteliki z systemem ISOFIX, nogą stabilizującą, a także spełniające normę i-Size.

Wybierz fotelik odpowiedni dla wieku dziecka:

Wybierz fotelik odpowiedni dla wagi dziecka:

Foteliki samochodowe

Fotelik samochodowy obrotowy

Fotelik samochodowy to bardzo ważny element wyposażenia samochodu, w którym podróżuje dziecko. Jego głównym zadaniem jest ochrona pociechy przed urazami lub poważniejszymi skutkami zderzenia z drugim pojazdem czy innego rodzaju przeszkodą. Warto pamiętać o tym, że należy znaleźć model dopasowany do wieku i wagi dziecka, gdyż tylko wtedy zagwarantuje właściwy poziom bezpieczeństwa. W przypadku niemowląt dobrze sprawdzi się fotelik samochodowy obrotowy. Dla starszych pociech odpowiednim wyborem okaże się taki z regulacją wysokości zagłówka, który można bez trudu dostosować do ich wzrostu.

Foteliki samochodowe Caretero – komfort i bezpieczeństwo

Każdy dostępny w naszym asortymencie fotelik wyróżnia się przede wszystkim starannym wykonaniem i dbałością o szczegóły. To produkty mające odpowiednią homologację i atesty dające gwarancję bezpieczeństwa podczas podróży autem. Rodzice z pewnością znajdą właściwy model dla swojej pociechy, niezależnie od jej wieku: fotelik samochodowy obrotowy dla niemowląt, fotelik dla malucha od 9. miesiąca życia lub dla starszaka. Nasze produkty wykorzystują praktyczne, innowacyjne rozwiązania, ponadto są łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości. Foteliki samochodowe Caretero to bardzo dobry wybór. Są dostępne w kilku kategoriach wagowych oraz różnych wersjach kolorystycznych. Wśród nich z łatwością można znaleźć modele z systemem ISOFIX, nogą stabilizującą, a także takie spełniające normę i-Size.